O nás

Vážení zákazníci,

vítáme Vás na internetových stránkách naší autoškoly Dany.

Autoškola Dany, sídlící v Třebíči, Masarykovo nám. č.127, nabízí kurzy k získání řidičského oprávnění skupiny B. Držitel řidičského průkazu skupiny B je oprávněn k řízení motorových vozidel do celkové hmotnosti 3,5 tuny a maximálně 8 místy k sezení kromě místa řidiče. Řidič také smí užít přípojné vozidlo o maximální přípustné hmotnosti do 750 kg. Oprávnění skupiny B dále opravňuje k řízení traktorů a samojízdných pracovních strojů o maximální přípustné hmotnosti do 3,5 tuny.

Výcviková vozidla autoškoly

Škoda Fabie I, Škoda Fabie III, Škoda fabie IV

Výcviková plocha a kancelář autoškoly

Informace o vozech

Škoda Fabia – 1.2 HTP(40kW),tmavě šedá metalíza

škoda  Fabia r.2017    modrá metalíza

ŠKODA FABIE r.2021 modrá

Je-li vám něco nejasné, či byste rádi chtěli další informace, kontaktujte nás, prosím.

Velice rádi zodpovíme všechny vaše dotazy

Vrácení řidičského oprávnění – Vrácení řidičáku

Máte 12 bodů? Byl Vám udělen zákaz řízení?

 

Vrácení řidičského oprávnění vybodovanému řidiči

Návštěva příslušného obecního úřadu (dle trvalého pobytu), který Vám na počkání vydá Výpis z karty řidiče. (Pozor!! Výpis z bodového registru získaný v rámci systému CzechPoint – pošty atp. nenahrazuje Výpis z karty řidiče!)

Řidičské oprávnění je možno navrátit žadateli na základě jeho písemné žádosti a předložení platného občanského průkazu, pokud:

  • vypršel celý trest zákazu činnosti spočívající v zákazu řízení motorových vozidel
  • bylo upuštěno nebo podmíněně upuštěno od výkonu zbytku trestu nebo sankce zákazu činnosti spočívající v zákazu řízení motorových vozidel
  • zcela nebo zčásti pominuly důvody pro odnětí řidičského oprávnění pro ztrátu zdravotní způsobilosti podle § 94 odst. 1 písm. a) zákona č. 361/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů
  • zcela nebo zčásti pominuly důvody pro odnětí řidičského oprávnění pro ztrátu odborné způsobilosti podle § 94 odst. 1 písm. b) výše uvedeného zákona
  • uplynula doba 1 roku ode dne pozbytí řidičského oprávnění podle §123c odst. 3 výše uvedeného zákona (po 12 bodech)

CO PROTO UDĚLAT

  1. Přihlásit se k přezkoušení z odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel. Toto přezkoušení nesmí být dříve než 12 měsíců po vybodování (uložení pokuty) a proběhne podle § 39 a) zákona 247/2000 Sb. Je zpoplatněno správním poplatkem Městskému úřadu 700 Kč.
  2. Musíte vyplnit žádost o řidičské oprávnění a současně s žádostí i předložit lékařský posudek o zdravotní způsobilosti včetně dopravně psychologického vyšetření ( nutno objednat psychologa)
  3. V autoškole si můžete domluvit výuku a výcvik jako přípravu na přezkoušení. Učební materiály vám budou u nás poskytnuty (cena za jednu vyučovací hodinu praktického výcviku je 400 Kč).
  4. Budete přihlášeni autoškolou na zkoušku z odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel a v uvedený termín přistaví vozidlo (poplatek za zkoušky autoškole činí 4 000 Kč)
  5. Zkouška se skládá z elektronického testu na PC o pravidlech provozu na pozemních komunikacích a první pomoci. A dále z praktické jízdy, která trvá minimálně 30 minut.

Pozor !!!!!

je zde možnost pouze jedné opravné zkoušky. V případě, že některou zkoušku nezvládnete ani na druhý pokus, žadatel musí z této části absolvovat nový výcvik nebo výuku v autoškole.

V případě jakéhokoliv dotazu se na nás neváhejte obrátit!

Kontakt

Autoškola Dany

Daniela Moravcová

Mobil: 777 095 270

Email: autoskola.d@gmail.com

www.autoskoladany.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *